quote:
Dat vind ik er erg gevaarlijke stelling; omdat het water uit de CV relatief langzaam weglekt, zal en bijna geen stroming plaatsvinden, en zal de druk in die twee systemen dus nagenoeg gelijk zijn. Op dat moment kan er wel stroming plaatsvinden, onder andere vanwege convectie. Het is natuurlijk onzin zal het schone water netjes aan de ene kant van de kraan zal blijven, en het vuile aan de andere kant. Bij het "contactvlak" zal er altijd vermenging plaatsvinden.
Daarbij staat het water in de CV de hele zomer stil, en lekker lauw/warm te worden. Een betere kweekbodem voor allerlei nare beestjes is bijna niet denkbaar.
Maar goed, een charlatan is dus een ondeskundig persoon, die liegt en bedriegt over zijn deskundigheid. Dit zou dan op zowel professionals als op hobbyisten van toepassing zijn.