| Naam |
Bericht |
Wouter van Ooijen
|
Moderators, zouden jullie onder 'links' een pagina met 'clubs' kunnen toevoegen? Alvast twee links:
http://www.robotmc.org/
http://www.djoamersfoort.nl/
Wouter van Ooijen: VOTI webwinkel, docent HvU (informatica/electrotechniek)
|
Berry
|
Ja zou wel mooi zijn, niet alleen DJO Amersfoort maar gewoon alle DJO's kunnen toegevoegd worden wat mij betreft
A PIC-based MP3 player: www.apic-bmp.nl.tt | Intresse in techniek? www.djoamersfoort.nl
|
Wouter van Ooijen
|
quote:
prima, geef de links maar! en ook meteen de technica-10 afdelingen, en alle andere vergelijkbare clubs!
Wouter van Ooijen: VOTI webwinkel, docent HvU (informatica/electrotechniek)
|
MAH
Golden Member
|
weet iemand of er ook iets zit in groningen ofzo?
There's no problem. Only learning opportunities. Zoekt iemand die pcb's wil frezen
|
Jonathan
IDLE Moderator
|
done
aangezien wij een electrosite zijn, stel ik voor om alleen maar electroclubs toe te voegen  (of bloemschikken als er leds aan te pas komen  )
"Theorie is alleen te rechtvaardigen als 'n vorm van praktijk. De praktijk staat niet terecht voor 't hooggerechtshof van de theorie" (Stephan Toulmin)
|
Wouter van Ooijen
|
quote:
5 jaar geleden iig nog wel. wat ik me van toen herinner:
groningen, arnhem, nijmegen: zeer grote knustelklubs, vaak DJO/Technica10/etc combinatie, aandeel elctronica weet ik niet
eindhoven: DJO, veel electronica, redelijk groot
amersfoort, delf, haarlem: kleine DJO's, electronica + computers
Er is geen centrale DJO organisatie meer, dus ook geen centrale lijst van wat er nog is. Een gat dus voor CO (wat betreft de clubs dan die (ook) aan elektro doen).
Technica10 is een centrale organistatie voor techniek eductie van meisjes, als ik me goed herinner voor 6..12 jaar. Er zit wat electronica in wat ze doen, maar niet veel. Maar deze club is wel de beste mogelijkheid om op termijn meer meisjes richting electronica (en techniek in het algemeen) te leiden.
Wouter van Ooijen: VOTI webwinkel, docent HvU (informatica/electrotechniek)
|
muddy
|
eindhoven = www.djoe.nl hebben daar best leuke beginnersschakelingen.
Is nog steeds (onderhand 1,5 jaar) bezig met de laser: alle fouten zijn nu opgespoord
|
Gerwin
|
An amplifier is just a modulator for a power supply
|
Aart
|
In Haarlem werd behoorlijk wat geknutselt, actief geweest van 1991-1999 ongeveer. Heel veel plezier gehad, basiskennis opgedaan etc.
Er staat hier nog een oude site online, voor het laatst bijgwerkt in 1999
AartSite
|
Marcel
Golden Member
|
quote:
Ja, mijn collega is daar vrijwilliger. Maar voor zover ik weet doen ze daar niets met elektronica. Wel met techniek. Wil het wel eens voor je navragen.
Can you decode my avatar? | AVR C tutorial http://expand.xs4all.nl/avr
|
Ben_
|
DJO in nijmegen had ook een flinke electronicaclub, maar ik zou niet weten of dat nog steeds zo is eigenlijk... inmiddels een jaar of 8 geleden sinds ik daar geweest ben.
http://www.webchemistry.nl - Internet Ontwikkeling en Web Design
|
logic
Golden Member
|
@Aart: normaal val ik niet zo snel over spellingsfouten, maar uh, ik neem aan dat je "geknutseld" bedoeld?
Maar dat is logisch ...
|
klein is fijn
Moderator
|
quote:
Nog steeds hoor. Ben nog steeds lid daar, zit ondertussen al een jaar als ledenlid in het bestuur.
En die site... Tja... Was in de maak, stond op een stick, stick zoek... Als ik ook nog eens tijd heb dan zal ik eens kijken voor een bijgewerkte versie, want we hebben wel een domein, www.djoh.nl, er staat alleen nog niets op.
kif is in weer terug uit Japan. Lees meer op http://www.kleinisfijn.nl/?page=japan
|
Wouter van Ooijen
|
quote:
Zet er meteen iets op, al is het maar het telefoonnummer van een contactpersoon! Of wil je graag leden mislopen? En zorg ervoor dat de moderators het op CO in de lijst zetten!
Wouter van Ooijen: VOTI webwinkel, docent HvU (informatica/electrotechniek)
|
Berry
|
Technika-10 heeft nog wel een centrale organisatie, zie http://www.technika10.nl/ voor de verschillende locaties.
Ik kan hier wel een hele lijst met DJO's posten, maar dat is ook maar opgegoogled, dus weet geeneens of die nog wel bestaan...
A PIC-based MP3 player: www.apic-bmp.nl.tt | Intresse in techniek? www.djoamersfoort.nl
|
Wouter van Ooijen
|
> http://www.technika10.nl/
stop die er ook maar bij
> Ik kan hier wel een hele lijst met DJO's posten
liever alleen clubs die nog echt bestaan. Amersfoort en Eindhoven bestaan iig nog.
Wouter van Ooijen: VOTI webwinkel, docent HvU (informatica/electrotechniek)
|
pe5ocb
|
|