Beste moderators

Zou u aub mijn posts kunnen verwijderen, had de vraag verkeerd geinterpreteerd en heb geflaterd qua posten.

http://www.circuitsonline.net/forum/view/message/1592006#1592006

Met beleefde groeten

Je kunt het natuurlijk altijd corrigeren, aanvullen e.d. , daar heb geen mod. voor nodig ; wis gewoon de inhoud en zet er iets neer in de trant "fout gepost"

inderdaad, gewoon even met http://www.circuitsonline.net/images/icons/edit_message.png wijzigen in:

--edit--
gewist, niet goed gelezen

of zoiets. Overkomt mij ook geregeld, da's niet erg hoor. We flateren allemaal wel eens, dat kunnen toegeven is een goede eigenschap. Nooit posten voor je je eerste stevige bak koffie op hebt ;-)

[Bericht gewijzigd door GJ_ op (16%)]

Nu ja ik had liever dat de post weg was, ik wou zeggen dat ik toch niet zeker was van wat ik zei. Maar eigenlijk dat geeft niet echt inbreng tot het onderwerp dus mocht het voor mijn part beter weg. Ik schaamde me dood met die dubbele quote.

Al doende leert men! Misschien toch inderdaad beter eerst mijn dagelijkse hoeveelheid koffie binnenspelen, had voor een keertje eens mijn koffietje overgeslagen omdat ik te druk bezig ben.. geen goed idee.

Allesinds dankuwel GJ_ voor uw hulp, hopelijk heb ik het niet meer nodig binnenkort maar ik beloof niets :)

Ow, nou zie ik pas welke post je bedoelde :-) Niet die er nu nog staat (waar ik weinig in kon ontdekken) maar de post die ik heb verwijderd omdat hij een beetje verhaspelde UBB codes had.

Nou, opgelost dus :-)