Hoi.wie heeft er iemand tips voor een groentje? mijn kennis beperkt zich tot een residentiele elektrische installatie en elektronica is vrij niew voor me. Maar ik en er wel door gebeten...Mijn eerste project is dus een 2 weg autoversterker hoe repareer ik dit kanaal? dr komt niks van geluid uit zelfs geen geruis of gekraak Hoe kan je de fout uitmeten? Ik heb met mijn Multi meter de spanning op het andere kanaal gemeten en vergeleken daaruit leid ik af da de fout zeker intern is iemand tips?

Dat zijn nou niet de meest eenvoudige reparaties om als beginner je tanden in te zetten. :-p
Je kan beginnen met het meten van de eind trap.
Kijk of er geen sluiting in zit, eindtorren kan je vergelijken met die van het werkende kanaal.

Ok ik ga dat zo meteen eens testen. Wat is volgens u dan iets eenvoudiger ?

Laat dat U maar weg ;-)
Wat eenvoudiger is is moeilijk te zeggen.
Dat is geheel afhankelijk van je kennis op dit gebied.
Misschien eens een boek over elektronica uit de biep halen.

Je kan aan de luidsprekeruitgangen gelijkspannning meten, die moet als ie aanstaat heel erg laag zijn, 50mV. Is dat meer, dan is er waarschijnlijk een eindtrap defect.
Gaat de versterker in protectie, trekt ie veel stroom (>2A zonder radio aangesloten) zijn een aantal zaken die je als eerste checked.

Linje naar een leerzame site met electronica basics, wel engels:
http://www.bcae1.com/