TinusTech
Golden Member
Bericht van een prachtig museum in Arnhem, met een grote betrokken groep (gepensioneerde) PTT-ers
https://www.telefan.nl
Telecomerfgoed In Gelderland
HELP!!! RED HET TELEFAN MUSEUM!
Slecht nieuws voor het Telefan Museum in Arnhem!
KPN heeft ons laten weten dat wij onze locatie bij de telefooncentrale Ah-Psh moeten verlaten. De deadline: eind maart 2027!
Wat betekent dit?
Al ruim 40 jaar bouwen wij aan een unieke erfgoedcollectie die de geschiedenis van het telefoondistrict Arnhem en Nijmegen levend houdt. Een bijzondere verzameling vol historische telefoons, apparatuur en herinneringen aan de ontwikkeling van de telecommunicatie.
Helaas heeft KPN geen oplossing aangedragen om deze collectie te behouden. Zonder een nieuwe locatie dreigt onze verzameling te moeten worden ontmanteld. Een deel kan misschien elders worden ondergebracht, maar in Arnhem en omgeving zijn er helaas geen geschikte mogelijkheden meer.
WIJ HEBBEN DRINGEND HULP NODIG!
Wij zoeken een nieuwe locatie waar we dit bijzondere stukje Nederlands telecommunicatie-erfgoed kunnen bewaren en voor toekomstige generaties toegankelijk kunnen houden.
Heeft u ruimte beschikbaar?
Kent u een organisatie, bedrijf, stichting of instelling die ons kan helpen?
Heeft u een idee of een mogelijke oplossing?
Laat het ons alstublieft weten! Iedere tip kan het verschil maken.
Help ons het Telefan Museum te behouden!
DEEL DIT BERICHT en help ons zoveel mogelijk mensen te bereiken. Samen kunnen we ervoor zorgen dat ruim 40 jaar opgebouwd erfgoed niet verloren gaat!
HELP ONS!!! RED HET TELEFAN MUSEUM!!!
#HelpTelefanMuseum #TelefanMuseum #Arnhem #TelecommunicatieErfgoed #HistorischErfgoed #RedOnsErfgoed
Wat zou dat jammer zijn als het museum de deuren moet sluiten.
Er staat een mooie verzameling die het bezoeken zeker waard is.
Ben er een keer geweest.
Hopelijk komt er een oplossing!
Benadski
Kom eens langs bij RevSpace of één van de andere spaces!
Misschien dat er mensen zijn bij Hack42 (ook in Arnhem) die een idee hebben. Zij hebben ook een klein museum, echter denk ik geen ruimte over, maar misschien weten ze wel te helpen.