Ik heb een leuk verhaaltje dat ik met fotos wil illustreren. Maar bij de upload op uploadarchief krijg ik de melding dat m'n fotos te groot zijn, hoe verklein ik deze?
Als je windows draaid kun je eens naar picasa van google kijken, heel simpel ( freeware ) programma om foto's te organiseren/ bewerken / exporteren.
Ik maak de afbeeldingen voor CO meestal 600x400 pixels
Marcel
AVR C tutorial http://expand.xs4all.nl/avr
Bijvoorbeeld met Irfanview http://www.irfanview.com/
Foto's omzetten naar jpg. Afbeeldingen met veel egale kleurvlakken (screenshots) kan je beter omzetten naar png.
Amateur19
Overleden
Eens een CO'er, altijd een CO'er. 27MC, 3M-FM en nog meer Schema's en DataSheets
Uploden naar mijn site http://img.kempernet.net en je kan ze gebruiken. Die verkleind ze automatisch naar twee kleinere formaten dan het orgineel als het onder 512kB is tenminste.

Gebruik ACDSee, kan je gewoon instellen.
Meestal gebruik ik 30% van de ware grootte.
Orginele van die Sony is 2,2Megabyte, tot in details.
mvg
Dit http://www.freedownloads.nl/JPEG_Resizer.htm gebruik ik zelf ook, je kunt ook de jpeg-kwaliteit terugzetten, het bestand wordt dan heel veel kleiner, en ik zie bijna geen verschil. Voor een vergelijking, mijn plaatje (links) is een JPEG, kwaliteit op 75 (geen compressie is 0) en het plaatje is 2 KB. gewone grotere plaatjes worden ongeveer 100-200 KB met de kwaliteit op 50 en een resolutie van 1024x768. Programma zelf is +- 1 MB.
Thomas
Hello, I'm a signature virus. Please copy me into Hello, I'm a signature virus scanner. I succesfully deleted your signature virus.
Op 23 juni 2006 22:42:17 schreef evarist:
Ik heb een leuk verhaaltje dat ik met fotos wil illustreren. Maar bij de upload op uploadarchief krijg ik de melding dat m'n fotos te groot zijn, hoe verklein ik deze?
Heeft het toevallig iets met Turkse airco's te maken?
Lucky Luke
Eluke.nl | handgetypt | I'm a poor, lonesome cowboy, with a long, long way to go.
Op 24 juni 2006 11:10:28 schreef Thomas:
[...]
Heeft het toevallig iets met Turkse airco's te maken?
ik heb zo'n vermoeden...