mofg
en smurfjes zijn blauw!
Hallo daar,
ik heb net 'n ouwe Team6020 Amplifier gekregen. Deze heeft wel al wat afgezien in z'n relatief drukke leven en zou 'm graag een frisse restauratie kado doen... Iemand een idee waar ik zo'n schema kan vinden?
Google levert niet veel op, buiten veel Oost-Europese websites maar daar kan ik helaas niets van verstaan!
(Z)weetvoetje
Hogepriester in het genootschap der mexicaanse hond. // // Aan 2% van de mensen is 50% van het bezit ; 1% van het bezit is aan 50% van de mensen.
het enigste wat ik mij kan herinneren van Schneider waren van die meubels met alles in een apperaten : cassetedeck, tuner,versterker en bovenop een platenspeler. het geheel zat ingebouwd in zo'n spaanplaat kastje met zo'n vreemde bruine kleur. eronder zat een vak om lp's op te bergen.
wist niet eens dat ze ook losse versterkers maakten.
laat eens wat foto's zien ?
12V HiFi
meer over car audio: www.12vhifi.nl
maar waar heb je het schema eigenlijk voor nodig, meestal is een restauratie toch alle C's vervangen, schakelaars en potmeters oppoetsen?
Rob.
mofg
en smurfjes zijn blauw!
ik had graag't schema erbij omdat er al aan geknutseld is (kennelijk door een stevige amateur) en daardoor de pickup-ingang helemaal niet meer werkt... Ik had 'm graag weer intact gekregen. Jammer dat't zo'n lastige is voor schema's...
DJohnny
Als je ampje piept en kraakt, is DJohnny die hem maakt... Kom alleen niet om garantie, want dan is DJohnny met vakantie!
mofg
en smurfjes zijn blauw!
Wat er bij die van mij nog aan werkt, werkt nu nog perfect
't is een fantastisch beestje zeker met die leeftijd! Heb de complete set (A, T, C & P) maar 't is vooral de A die me zorgen baart voor de repair!
Dat schema is blijkbaar wel zeer zeldzaam... Zie het niet meteen zitten om via de print een schema te tekenen hoor 