Is het een idee om de "ledjes" bij het forumoverzicht meer kleurverschil te geven?
Nu zijn secties met oude topics rood, en secties met nieuwe posts oranjerood.
Hoewel ik mezelf niet als kleurenblind beschouw heb ik echt moeite om de kleuren goed te onderscheiden, ze liggen erg dicht bij elkaar.
Het zou al veel schelen als de oranjerode ietsje lichter gemaakt zou kunnen worden.
Het lijkt me technisch een kleine aanpassing (plaatje lichter maken), maar de vraag is of het een draagvlak heeft.
Edit: tekst iets verduidelijkt.
Hij is leuk! 
Maar het hoeft ook weer niet zo opvallend. Een tikkie lichter zou al een stuk schelen.
Afijn, ik heb de voorzet gegeven, aan jullie om 'm in het doel te schieten. Of niet natuurlijk.
muddy
Magnetische flux loopt altijd in gesloten paden, elektrische stroom niet per se (volgens de wet van Ampère), want: elektrische lading kan ophopen.
Ik zou ze iets vloeiender laten verlopen:D:D Of bijvoorbeeld een kleurtje, en dan random flitsjes van een andere kleur erdoorheen.
En een beetje geel er bij, kan dit.Jongens laat je gaan.En iets langzamer
[Bericht gewijzigd door overslag op (15%)]
Frits Kieftenbelt
Ohm sweet Ohm | www.picbasic.nl
Op 19 maart 2008 20:13:38 schreef 6502:
Is het een idee om de "ledjes" bij het forumoverzicht meer kleurverschil te geven?Nu zijn secties met oude topics rood, en secties met nieuwe posts oranjerood.
Ik dacht zelfs dat er maar 1 kleur was, is mij dus nooit eerder opgevallen.
Gadget_inc
Je hebt tijd of je hebt geen tijd ! als je geen tijd hebt, waar is die dan gebleven ? https://ledverlichtingsoest.com/
Of mijn ogen worden steeds slechter, of ik ben toe aan een nieuw scherm, want ook mij is het verschil nooit opgevallen.
Ik vind het wel een goed idee...
Gerwin
An amplifier is just a modulator for a power supply |Toffe Gebruiker

apart
je hebt topic_default.gif en topic_hot.gif meer heb ik nog niet gevonden?
ah in de topic lijst zelf.
ja waarom die anders weet ik ook niet. of allemaal oranje of allemaal rood zou ik zeggen
[Bericht gewijzigd door Gerwin op (42%)]
VanDee
I'm not a complete idiot -- Some parts are just missing.
Het heeft waarschijnlijk te maken met wat voor scherm je gebruikt (TFT of CRT), ik zie het verschil echt niet (TFT).
Jochem
If you want to succeed, double your failure rate.
Op 21 maart 2008 12:09:24 schreef Frits Kieftenbelt:
[...]Ik dacht zelfs dat er maar 1 kleur was, is mij dus nooit eerder opgevallen.
Whaha, hier tot nu toe ook alles voor rood aangezien, ik zal er eens op gaan letten 
edit
Oh, wacht (gaaaaaap), secties dus... Daar kijk ik nooit, ik begin altijd in http://www.circuitsonline.net/forum/user/6923 en als we die hebben gehad door naar meer...
Apart overigens, dat bij de secties een rode led 'oud' betekent, en bij de topics juist 'nieuw' aangeeft.
[Bericht gewijzigd door Jochem op (39%)]
Lithium
Zeg me wat je nodig hebt en ik zal je vertellen hoe je zonder kunt
Heel fijn.
Kunnen we dit topic daarmee verder laten rusten ?
Het is geheel offtopic op een elektronicaforum als Co.
Offtopic?
In een sectie die "Site Feedback" heet, een verbetering voor de site voorstellen is off-topic?
Het moet niet gekker worden.
Maar laat maar, doe geen moeite. Ik schrijf wel een Firefox extensie die het bij mij lokaal aanpast.
Edit: De omschrijving is nota bene: 'Plaats hier berichten over de site zelf, wat dus niets met elektronica te maken heeft.'
[Bericht gewijzigd door 6502 op (21%)]
Waarschijnlijk is het persoonlijk, maar het forum lijkt voor de meeste deelnemers al jarenlang goed bruikbaar.
Discussies over verbeteringen worden door mij als erg subjectief ervaren. Het levert vast leuke stof voor discussie, maar die discussie is imo meer iets voor een webdesign-forum oid.
Doordachte nieuwe suggesties zijn altijd welkom, maar er bestaat al een lange lijst met goede ideeen die nog geimplementeerd kunnen worden. Dat gaat echter niet zo snel, en is wat mij betreft dus ook niet zo belangrijk voor Co als elektronicaforum.
Co is uniek en werkt een beetje anders als de meeste andere fora, of dat nu beter of slechter is ... tsja
Je hebt groot gelijk, wat maakt de kleur van die LEDjes nu uit. Zolang het maar zichtbaar licht is.
[Bericht gewijzigd door Henry S. op (79%)]
Aart,
Dat verbeteringen subjectief zijn, dat ben ik met je eens.
Daar gaat het hier echter niet om. Het gaat hier om een stukje bruikbaarheid van de interface.
Je noemt het dat het forum al jarenlang bruikbaar is, natuurlijk. Maar ook jij zult gezien hebben dat de meeste reacties hierboven laten blijken dat nu pas opvalt dat er een andere kleur aanwezig was.
Ooit heeft iemand bedacht dat "verse" secties een andere kleur ledjes moesten krijgen. Prima. Maar die kleur ligt zo dicht bij de normale kleur dat het niet zichtbaar is. Op een ouderwetse CRT monitor zie je het wel, op een TFT zie je het (vrijwel) niet.
Als je (of wie dan ook) het niet wilt aanpassen, wat je wil. Dan doe je dat niet. Zeg dat dan, dan zijn we klaar.
Dat CO een uniek forum is, dat is me al vaker opgevallen. Soms in negatieve zin (teveel in-crowd), maar meestal in positieve zin (hulpvaardigheid en algemene 'spirit').
Lithium
Zeg me wat je nodig hebt en ik zal je vertellen hoe je zonder kunt
Jeroen Boere
IF you can't convince them, then confuse them!
Poll: Welk icoontje gaan we de komende 100 jaar gebruiken?
Klik op het LED'je dat jou voorkeur heeft 
De Poll sluit vanavond om 20.00!
Ook een poll maken? Klik hier
