Hallo,

Ik druk de laatste tijd best vaak per ongeluk op quote i.p.v. edit als ik m'n bericht wil wijzigen (sorry) en dat merk ik pas als ik op 'posten' heb gedrukt.

Is het handig om jezelf niet meer te kunnen quoten, of om je bericht te kunnen verwijderen (als ie minder dan een minuut geleden is geplaatst, dan kan je ook je eigen dubbelposts verwijderen)?

Mvg,
Vuurkat

het zou idd handig zijn, het gebeurt me ook wel eens:P

ik heb het ook al eens aan de hand gehad en dubbel posten ook. Maar z'n topic is er al ooit geweest.

Op 18 juli 2008 16:58:26 schreef flush:
ik heb het ook al eens aan de hand gehad en dubbel posten ook. Maar z'n topic is er al ooit geweest.

:o Ik heb even de zoekfunctie gebruikt en de 1e pagina bekeken en het niet gezien. Ik ga even opnieuw zoeken.

http://www.circuitsonline.net/forum/search.php?query=title%3Averwijder…

Het standaard motto is "lees even de handel na voordat je post". Een stel quote tags in de edit box moeten opvallen, anders zit je te slapen.

[Bericht gewijzigd door klein is fijn op (32%)]

Op 18 juli 2008 17:03:06 schreef klein is fijn:
Het standaard motto is "lees even de handel na voordat je post".

Ga ik voortaan doen.
De quote-tags vielen me niet op omdat ik alleen op de tekst zat te letten.
(bij de zoekresultaten vond ik niks over quoten, vandaar dit topic)

ik breng ertegenin: af en toe quote ik mezelf wel..

juist om aan te geven dat ik iets al eens eerder gezegd heb:

praktisch voorbeeld:

"ik wil van 12 V naar 5V maar het moet beetje energie zuinig"

krijg antwoord: neem een 7805...

dan zou ik dus mezelf wederom quoten, want aan 7805 heeft een rendement van 40% op dat moment.....

Op het knopje "Preview" drukken om zo alles eens na te
lezen alvorens op "Posten" te drukken is ook altijd
handig...
Maar ja, dezer dagen moet alles veel vlugger gaan... en
zo kmot hte dat er af en teo wat letrers omgedriaad stana...

grtn

@ GoT hebben ze dat wel praktisch opgelost. Op het moment dat je op de qoute-knop drukt krijg je een venster te zien met de vraag: 'Weet je zeker dat je jezelf wil quoten? Ok - Cancel'. Lijkt mij de beste oplossing :)