Misschien een idee om de moeilijkheidgraad bij de Schakelingen te vermelden ?

rood moeilijk
groen eenvoudig
blauw middel moeilijk
geel gevorderd
paars zeer complex

Een LED laten branden, eenvoudig, voeding al lastiger, microcontroller schakelingen eenvoudig tot lastig, tot zeer moeilijk en complex (complete versterkers, computer systemen of bijv. MIDI apparatuur)

? :)

hoe moet dat dan bepaald worden?

aan het aantal onderdelen en IC's (uC's) kijk maar eens op de site van velleman daar word de moeilijkheidsgraad aangeduidt in het aantal soldeelboutjes (1 tot 5)

Vind ik wel een goed idee. Met een aantal knopjes om de moeilijkheidsgraad te stemmen. Zo kan dan iedereen die ingelogd is stemmen hoe moeilijk het schema is. Als dan maar niet iedereen denkt dat ie goed is en altijd maar "makkelijk" aanklikt.

Er is hier al een keer eerder over gesproken, maar misschien is zoiets ook wel te doen over de gebruikers zelf. Zodat iedereen op iedereen kan stemmen. Dit omdat je soms reacties krijgt van iets wat je helemaal niet vraagt of waar diegene helemaal geen verstand van heeft.