Beste CO'ers,
Ik ben een WRT54GL router aan het ombouwen voor een robot te maken...
Nu heb ik echter een vraag, op de volgende afbeelding staat dat je een condensator van 1µF tussen de VCC en de GND moet plaatsen..
Echter snap ik hier het nut niet echt van..
De link naar de afbeelding http://www.jbprojects.net/articles/wrt54gl_mods/max232.jpg
En de link naar hetgene ik aan het maken
http://www.jbprojects.net/articles/wrt54gl_mods/
Mvg
Angelo Ruys
Dat is een ontkoppelcondensator. Die dient er voor om storingen weg te filteren, zoals in een soort RC-filter. De inkomende voedingsdraad is de weerstand. Plaats deze condensator dan ook zo kort mogelijk bij het IC.
[Bericht gewijzigd door Stijn S op (17%)]
Achzo..
Nu ik weet waar het voor dient klinkt het mij heel logisch
Het komt vlakbij het IC te staan;)
Gelukkig genoeg condensator's meegenomen vanmorge in de shop
rew
four NANDS do make a NOR . Kijk ook eens in onze shop: http://www.bitwizard.nl/shop/
dat chipje wil "plotseling" meer stroom hebben. Voordat de voeding door een lange draad dat kan leveren duurt het toch echt op z'n minst de lengte gedeeld door de lichtsnelheid voordat de voeding kan beginnen met meer stroom leveren. Doe je nu zo'n condensator dichterbij zorgt die er voor dat er tussentijds niet een spanningsdip onder de minimale voeding van de chips komt.