Hallo,
heeft er iemand toevallig een bouwplan
(afmetingen van de panelen etc..)van een Rogers monitor 8.0 luidspreker kast ?
Mvg,
Frank
Fuzzbass
Mijn echte naam: Joris | Mijn elektronica website: Fuzzcraft.com
Ik denk dat het precieze ontwerp beschermd is, en je het dus officieel alleen bij de ontwerper (Remo) kunt aanschaffen. Maar als je ze nou eens een mailtje stuurt, dan valt er misschien wat te regelen. Niet geschoten is altijd mis.
Hallo Fuzzbass,
Ik heb ondertussen een mail gestuurd naar Remo en het antwoord was dat ik de bouwbeschrijving niet los kan krijgen , enkel in bouwpakket.

Mvg
ton2303
Scientists say the universe is made up of protons, neutrons and electrons. They forgot to mention Morons....
Volgens mij kun je bij Remo ook de luidspreker- en filterset kopen en dan krijg je de bouwbeschrijving er ook bij. Of wilde je alleen de kast bouwen en er dan andere luidsprekers inschroeven? Dat zal denk ik een teleurstellend resultaat geven.
Als je zelf goed en goedkoop het hout kunt regelen is dat ook een oplossing en de luidsprekers moet je toch kopen, denk ik.
Ik heb zelf in 1989 de toenmalige Rogers Monitor van Remo op die manier gebouwd....en ja, die draaien nog steeds!!