Hallo,
Ik heb een Technics VC-4 classe AA versterker(oudje) en nu is van het een op het andere moment het linkerkanaal erg overstuurd en zacht, zowel op de uitgangen (rear)danwel op de headphone-uitgang (front). Er is niet geks mee gebeurd want ben erg zuinig op de spullen. Enig idee, waar ik het zoeken moet in de versterker?
standaar technics kwaal: in de contacten van de selector, de filters en de volume potmeter enzo. gewoon en paar keer bewegen en eens kijken of hij het dan wel weer doet
tEmPeSt
Fighting the World every single day. Fighting the World for the right to play. Heavy Metal in my brain. I'm fightin for Metal cause it's here to stay.
Aangezien je spreekt van een "oude" versterker zou het idd geen kwaad kunnen om de pot. meters eens te behandelen met contactclean.
zweetvoetje
Free the whales!
contactclean is best goed spul, maar denk erom: goed schoonmaken daarna, anders houd je een krakend laagje over.
Zijn er geen printjes slecht of lekkende (of slechte) elco's, ik denk dat het probleem eerder in zoiets zal zitten.
Als het printje een beetje symmetrisch is opgebouwd kan je heel makkelijk de twee kanalen vergelijken, en kijken waar het signaal wordt tegengehouden (meten met een kristal-oortelefoontje, of signaalzoeker, en op allebei de kanalen dezelfde ingangsspanning zetten).
hmm het is zo'n class AA beest (of new class A)
das feitelijk volgens mij een AB trap waar de ruststroom van geregeld kan worden door een stukje intelligentie.
De bewuste amp ken ik niet, maare wat ik wel weet is dat de voeding in de meeste discreet opgebouwde technics versterkers niet echt een zwak punt is. Laat ik zo zeggen dat ze zelfs meestal best overgedimensioneerd zijn 
dus die elco's krijgen niet super veel op hun donder. echter uitdroging is natuurlijk wel een optie als je gaat kijken naar temperatuur. Hoewel ik moet zeggen dat ik het niet heel vaak tegenkom bij oude technics amps dat ze daarom moeilijk gaan doen, meest voorkomende probleem is gewoon vuil
zweetvoetje
Free the whales!
maar er zitten natuurlijk een hele hoop elco's in zo'n versterker. Er is meer dan voeding. Ik denk ook wel dat die voeding goed is, anders kan dat andere kanaal het toch ook niet doen.
tja, dat is zo mits de trafo 2 wikkelingen heeft, anders zou je secundair 2 spoelen volledig afhankelijk van elkaar kunnen laten werken. Maar dat is niet vaak, dus idd, de voedingselco zal wel heel zijn uit jouw conclusie
Tja, het zou idd ergens een signaal elcootje kunnen zijn 
zweetvoetje
Free the whales!
Het kan ook een doorgesleten potmeter zijn. Ik heb bij de discman van mn broer gezien dat dat ook kan. Een totale mis-constructie van dat ding, en dan zal je ook wel dergelijke klachten krijgen.
Als alle bovengenoemde remedies niet helpen, zou je eens een soldeerbout kunnen pakken en de slechte lassen eens oversolderen.
Denk dan aan alles wat mechanisch ook belast wordt, zoals schakelaars, potmeters en chassisdelen die in de print gesoldeerd zitten.
Maar ook de eind- en stuur transistors bijvoorbeeld.
oh ja, kijk ook eens naar het speakerrelais.
Tik er eens tegen terwijl de versterker speelt, als het signaal dan ineens wel goed doorkomt heb je het.
Als het probleem dan nog niet over is, dan gaat het wat dieper graven.