een poos geleden heb ik een rugzak-radio gemaakt met een 12V accu, 2 kleine speakers en een 2x40W stereo versterker - module van Conrad.
Nu wil ik een uitbreiding op deze rugzak-radio maken voor de bassen. Ik wil dus nog een rugzak met daarin een grote speaker voor de bassen.
Daarover heb ik twee vragen.
Weet iemand of er een bluetooth module bestaat die die muziek draadloos over kan zenden.
En kan ik dit met diezelfde verstekrer doen?
Ja er zijn bluetooth onvangers die je aan kunt sluiten op een koptelefoon, zodat je eigenlijk een handsfree set hebt met je eigen oordoppen. Misschien kun je dan in plaats van oordoppen de ingang van de versterker aansluiten.
Apparaat: http://www.mymemory.co.uk/Bluetooth-Headphones/JVC/JVC-HA-W700BT-Bluet…
Of dat dus met de versterker werkt, dat weet ik niet.
Edit: of uit Hong Kong: http://www.dealextreme.com/p/bluetooth-2-0-a2dp-avrcp-stereo-music-rec…
[Bericht gewijzigd door Kiwi_Kevin op (13%)]
Ik heb je waarschijnlijk verkeerd begrepen, je wilt dus twee rugzakken, één voor het hoog en een tweede voor de bassen. Dat maakt het draadloos versturen wel iets ingewikkelder en er mag natuurlijk geen vertraging in zitten.
Het is dan makkelijker om alles in 1 tas te houden. Hoe ziet de tas er nu uit? Ik kan me voorstellen dat de speakers met een beetje gesloten behuizing al bas produceren?
dat zou inderdaad makkelijker zijn, maar dat wordt een beetje groot voor een rugtas.
Is het dan niet mogelijk om 1 zender te nemen en in allebei de rugtassen een ontvanger zodat de vertraging bij allebei hetzelfde is.
Met een oordopjes bluetooth apparaat komen de lage tonen denk ik inderdaad niet of nauwelijks over.
Gerwin
An amplifier is just a modulator for a power supply |Toffe Gebruiker
het moet overigens wel een stevige tas worden.
en bas speaker in een stuk stof is niks, dan moet je de binnenkant al gaan verstevigen
het zal ook niet alleen een stuk stof worden, maar houten box die in een tas zit. Ik zit alleen nog te twijfelen of het nodig is om een gat in de stof van de tas te knippen op de plek waar de speaker zit.
maar om even terug te komen op mijn vraag weet iemand een bluetooth zender en ontvanger, allebei gewoon met een mini-jack ingang?
JohanK
Proud 2B technicus! B)
Jahoor, staan gewoon op ebay;
http://cgi.ebay.nl/Bluetooth-Audio-MP3-Dongle-Transmitter-3-5mm-Adapte…
http://cgi.ebay.nl/Bluetooth-Audio-Receiver-Dongle-/160563548837?pt=UK…
Ebay ff op "Bluetooth audio" en je vindt wel het een en ander..
Tidak Ada
Rommelige werkplek? In de natuur is wanorde de meest stabiele toestand; de entropie is dan maximaal. Het handhaven van "orde" kost daarom altijd energie.
Zoek een oude rugzak met buizendraagstel en zet hier een box op vast.
OT
Pas wel op in de bergen voor vallende rotsblokken, die door geïrriteerde wandelaars naar je geworpen worden 
/OT
