florick
expert in percussive maintenance
hallo .
Heb net een PM4817 labo aangeschaft . nu heeft ze wat kuren ( ze is een oud beeske )
beetje zwaarlijvig maar "nothing i cant handle "
volgens de data die ik erover heb doet ze 0-30 volt 10A maar ze vertoont toch wel wat onwenselijke eigenschappen .
uitgang is niet regelbaar . gehele printen moeten eigenlijk nagekeken worden . zo lijkt het mij meeste is geoixideerd nog geen ontplofte onderdelen gevonden .
nu will ik eigenlijk vragen waar moet ik beginnen . er is geen output . aan de knoppen draaiden van de voltage en amperage adjust doet weinig . behalve dat het af en toe de ampere en voltage waarschuwingslampjes aan laat gaan .
heb de voltages binnen gemeten . aan de elco's hangt een spanning van 64 volt DC wat boven de spec van 63 is . ze zoemt zachtjes bij het wakkerworden .
de meeste semiconductors erin zijn toch wel silicum . dus gelukkig geen germanium weet niet hoe het met de torren zit .
kan geen zekerheid geven over de staat van de elco''s het zijn drie 15.000 MFD die hun lading toch wel de enige minuten vasthouden
enige hulp tips zijn welkom . morgen foto's
en natuurlijk een schema / service DOC zou natuurlijk geweldig zijn
1 topic is voldoende!
http://www.circuitsonline.net/forum/view/98139