Ik zoek een oplossing voor het volgende :
Ik heb twee identieke draadloze microfoons / ontvangers van Audio Technica met dezelfde vaste frequentie: 805.675 Mhz
Ik wil deze graag beide tegelijk gebruiken, maar dat lukt me niet.
Elk apart werkt wel, maar twee tegelijk, dus beide microfoons aan en beide ontvangers aan gaat niet.
Doe ik wat verkeerd of gaat dit inderdaad niet lukken ?
Wat is in dit geval een goede oplossing ?
Als beide microfoons op dezelfde frequenties zitten, dan zullen ze elkaar storen. Je kunt ook geen twee verschillende radiozenders gelijktijdig op één frequentie ontvangen... in elk geval niet zonder dat ze elkaar storen.
Als je meerdere microfoons gelijktijdig en op dezelfde locatie wilt gebruiken, heb je meerdere frequenties nodig.
Het enige wat er blijkbaar opzit is één van de twee sets verkopen en een ander set kopen met een andere frequentie.
Bedankt voor jullie reacties !
Let bij de aanschaf even op het volgende: http://www.arkaudiovideo.nl/?p=587
http://www.shure.nl/support_en_download/zendfrequentjes
http://www.pmse.nl/index.php?option=com_docman&task=cat_view&g…
http://www.agentschaptelecom.nl/onderwerpen/media-en-omroepen/Draadloz…
[Bericht gewijzigd door Henry S. op (22%)]
Ik heb de mogelijkheid om eenzelfde set te kopen, maar dan op een andere frequentie.
Mijn frequentie is 806.925 Mhz.
het setje van hetzelfde merk dat ik kan kopen is afgestemd op de frequentie 809.200 Mhz.
Zijn deze frequenties genoeg van elkaar gescheiden om tegelijk probleemloos te werken ?
Graag jullie reactie zodat ik beslissen kan of ik deze kan kopen.
Helaas die van mij niet.
Deze werkt met een vaste frequentie.
Het is een simpele ontvanger, maar wel doelmatig, werkt perfect en heeft een groot bereik.
Vandaar mijn overweging om dezelfde te kopen met een afwijkende frequentie. Maar zoals al gemeld is kan ik deze laatste dus rustig aanschaffen.
Op 15 mei 2012 21:32:47 schreef painterman:
Ik heb twee identieke draadloze microfoons / ontvangers van Audio Technica met dezelfde vaste frequentie: 805.675 Mhz
Mijn frequentie is 806.925 Mhz.
Zul je goed op de frequentie letten, want die varieert blijkbaar af en toe. 
Ik zou die zeker niet aanschaffen.
De links van Henri heb je blijkbaar niet gelezen. Vanaf 2013 is het bereik 790-862 MHz zéér waarschijnlijk niet meer beschikbaar voor draadloze verbindingen.
Denk niet, zal niet zo erg zijn, als dit definitief doorgang heeft functioneert géén enkele draadloze mic/inear nog in die band.
Dus pas op waar je je geld aan uitgeeft!!! Informeer je even goed.
Ik raad op dit moment IEDEREEN af om draadloze pro-audio-apparatuur te kopen die in deze frequentiebanden zit. Je moet oftewel heel laag gaan, oftewel in het bereik 863-865MHz of eventueel naar de 2,4GHz band.
Genoeg info over te vinden op het internet overigens.
Dankjewel voor je reactie !
Ik had die berichten inderdaad niet gelezen.
Ik ga dus voor een 2.4 GH microfoon.
Heeft iemand ervaring met een Line 6 XD V35 microfoon ?
Lijkt me wel wat voor mijn doel.
Die Line6 draadloze mic (met SM58 kapsel dan wel) heb ik vorig jaar gebruikt op Breda Jazz tijdens een live optreden.
Ontvanger stond wel op het podium, dus maximaal 10 meter van de mic af. Werkte goed, géén enkel probleem gehoord of geconstateerd tijdens het mixen van de gig.
Zoef de Haas.
Hoe het werkt is niet belangrijk, als het maar werkt!
Waarom verschillende frequenties nemen, het kan ook anders alleen welk prijskaartje hangt daaraan. Men neme een decoder en een encoder, die kan je op één frequentie moduleren en daarmee zijn 8 microfoons gelijktijdig te gebruiken zonder storing. Ik weet dat het bestaat en dat is ook alles heb daar verder geen gegevens va, dus het is maar een idee.
Groetjes Hans.
Sennheiser heeft dat systeem. Alleen de ontvanger(s) beginnen bij 8000€ per stuk. excl de handhelds.
Bedoeld voor broadcast, grote evenementen met veel draadloze mics zoals songfestival.