oogjes gaat niet: het zijn kooien. Draad is net zo dik als wat er binnenkomt.

Ziggo AP zit verder niet meer aangesloten..
Geen idee. coax komt binnen, zat deze aarde aan, dus maar aangesloten.

Blanke aarde is van Gas en water. Bovenop kan vuil in komen en die blanke kan ik niet afdichten.
aardstrip zit zoals je kan zien bovenop

je hebt pvc buizen bovenop, dus vocht en vuil als het er komt weet zijn weg wel te vinden. als je geen vocht wilt in een kast, alles onder invoeren..

ik bedoel overigens oogjes als in strippen en dubbel vouwen en platknijpen om dan door te voeren, geen enkele draden samen zetten onder 1 klem, dat is mooier te maken met soepele draad.

Misschien kan je als test nog eens proberen om de diffs los te klikken van de rails en ze een eindje van elkaar te houden terwijl je nog eens het uitvallen probeert te simuleren?

Ik heb het ooit wel eens meegemaakt met automaten dat bij een kortsluiting in de ene kring de naastliggende automaat er ook uit vloog.

Ik vermoed gisteren een boosdoener gevonden te hebben:

ik heb gisteravond 3x een klap van mijn versterker in de huiskamer gekregen. vermoed dat de randaarde eraf ligt...Of ik was gewoon erg geladen rond de jaarwisseling.

Oven doet het uiteraard weer prima.

kan het probleem dus op dit moment niet reproduceren..

Gloeilampje tussen fase en aarde.