Beste forumleden.
Zoals bij velen bekend sturen Philips TV's tijdens opstarten en bedrijf logmeldingen naar buiten via de Serv-U poort. Die meldingen kunnen vrij eenvoudig worden gemonitored/opgeslagen via een op die (serieele) poort aangesloten PC met correct geconfigureerd terminal-programma.
Kan iemand mij zeggen of er vergelijkbare functionaliteit beschikbaar is op de TVs van Samsung en LG? Hoe zie ik bij een ogenschijnlijk "dode" Samsung/LG wat er onder de motorkap gebeurt?
Dank alvast voor jullie reactie.
Enigste die het kan weten is William, maar ik verwacht er erg weinig van, ooit getracht te doen, maar was een misere en moet je fabrieks apparatuur hebben vermoed ik..
Ik maak zelf zeer zelden gebruik van dat soort testen, ik heb wel de tools daarvoor maar ik heb me er nooit in verdiept, zelfs niet bij Philips waar ik toch wel het een en ander van weet.