Het rollager van onze wasmachine (AEG Lavamat 64811) is stuk, en dit zijn we nu aan het proberen te verangen.
Het probleem waar we echter tegen lopen is dat we niet weten hoe we de buitenste kuip open moeten krijgen. Deze kuip moet open om de trommel eruit te krijgen.
Het lijkt er eigelijk op dat de buitenste kuip gewoon toegesmolten is, en dus niet opgengemaakt kan worden.
Kan iemand mij helpen aub?
Alvast bedankt!
Een beetje off topic. De kunststof kuipen scheuren vaak uit bij de veerophanging. Kan je dat ook gelijk controleren. Dit probleem onstaat soms al zeer snel. De service van AEG is op dat moment waardeloos.
jerome
Golden Member
Lavamat was vroeger toch nooit een low-cost toestel, die vaak 15 en meer jaar hun werk deden. Het vebaasd me dan ook dat jou toestel een poly kuip heeft, en nog meer dat dit zou dichtgelast zijn. Een foto zegt zoveel meer.
Na 4 jaar horen de lagers er nog niet uit te mogen liggen.
Je kunt je leverancier hier op aanspreken (Niet AEG, deze zijn hierin geen partij)
Zie Consuwijzer
Je kunt een deel van de reparatie kosten bij hun neer leggen.
Zij zullen zich ongetwijfeld verdedigen dat niet de machine slecht is maar dat het aan de huidige vloeibare wasmiddelen en het wassen bij lage temperaturen ligt. Het probleem is dat ze daar voor een deel ook gelijk in hebben.
Zoek op internet naar de woorden "wasluis", "vetluis" en "lage temperatuur wassen"