Goedemiddag,
Kent iemand een goed adres waar ik een voedingstransfo van een buizenversterker zou kunnen laten herwikkelen.
340 V - 500mA
2 x 6,3 V - 7A
1 x 40 V - enkel voor nrs
Mvg
Johan
tfteetje
Als ik er verstand van had dan had ik het zelf wel gedaan.
Vergeet niet de betaalbare nieuwe trafo's van Hammond.
r3m
Golden Member
Voor nieuw AE in Schagen(ei en bandkern), Of toroidy.pl voor ringkernen.
Zou zelf eerst voor een standaard trafo zoeken, anders belletje aan AE wagen(niet goedkoop, maar goede ervaring mee).
Indien het moet passen in een fabriekstoestel, neem de oude even naar hun mee. Daar kan rekening mee gehouden worden, anders hebben ze erg de neiging je 'iets meer' mee te geven.
Merk en type buizenversterker is ook wel handig.
Primaire onderbroken? Dan wordt het meestal een kostbare zaak om te herwikkelen. De secundaire moeten er dan meestal af (een kamer trafo).
Het gaat om een zelfbouwversterker en een transfo die ik ooit door een bedrijf in Toulouse (F) heb laten maken (maatwerk);Een ander model of maat zou dus niet zo handig zijn
Ik heb nog heel veel buizen voedingstrafo's liggen.
Ben nu met vakantie maar er zal vast wel wat bij zitten.
Je hebt nog geen antwoord gegeven wat er nu defect is.