Dat is wel een uitdaging. Maar begin eens met de kleur en footprint. Ik zou zelf bereid zijn voor een tientje een paar van die LED's te vervangen als een nieuwe 600 euro kost.
Dus wat is de kleur?
Wat is de footprint? Ik kan op de foto het formaat niet zien, is het bijvoorbeeld 5050 of 3535?
En trek er eens een LED af en kijk of er op de onderkant een merk logo staat. Ik kan mij niet voorstellen dat Tesla zelf LED's maakt of een habbiebabbie type gebruikt.
Het zijn in ieder geval rode LED's en aan de onderkant staat ook geen enkele
aanduiding.
Het formaat schat ik in op 4 mm bij 3.5 mm.
rew
four NANDS do make a NOR . Kijk ook eens in onze shop: http://www.bitwizard.nl/shop/
Ik zou zoiets kopen:
https://datasheet.lcsc.com/lcsc/2207041845_XINGLIGHT-XL-HD3535SURC-A2_…
https://lcsc.com/product-detail/Light-Emitting-Diodes-LED_XINGLIGHT-XL…
Deze is officieel 3.5x3.5mm, dus iets kleiner dan wat jij gemeten hebt. Of dat een "verschil van meten" of dat ie echt wat kleiner is weet ik niet.
Dit is in de klasse "350mA" dus "1W" (dat is bij een rode led wat minder). 5 van die dingen (op max power) geven dus pak 'm beet 5-6x meer licht dan een 5W gloeilampje. Of tesla ze "in die buurt" gebruikt verwacht ik niet. Minder stroom gaan ze niet kapot gaan, maar worden wel iets efficienter.
Op 26 oktober 2022 09:05:22 schreef EgbertG:
Zo zien de verdronken LED's er uit ... de vraag waar ik deze kan krijgen is een retorische vrees ik .....[bijlage]
aangetast door elektrolyse. Ik zou er een ledje afhalen om te checken of er wel nog soldeerbaar koperbaan over is.
De LED's heb ik verwijderd en zijn idd stuk voor stuk defect. Aansluitingen zijn behoorlijk aangetast. De PCB zelf zit onder dikke laag groene coating en daaronder is het nog in goede staat.
Heb van een bevriend zendamateur wat LED's gekregen - zelfde formaat en in t rood en die zijn voldoende goed. Toen wist ik nog niet dat de standaard LED's op deze plek maar liefst 1 Watt zijn!
Lichtopbrengst mag 25% afwijken voor de APK, maar daar kom ik lang niet aan.
Links zit 1 nieuwe LED: