Zoekende naar een externe PC-scoop waarvan het kastje met elektronica volledig optisch is gescheiden van de computer kwam ik deze tegen: Velleman PC-scope PCS 500A.
Weet iemand uit ervaring of dit wat is? De PC-scopes van TiePie zijn geloof ik wel de beste, maar niet optisch of galvanisch gescheiden van de computer. En dat is een eis voor mij.
Ik ben geinteresseerd. Ik wil ook een galvanisch gescheiden PC scope kopen. Ik volg dus mee.
http://www.circuitsonline.net/forum/view/29260/1/pc+scope
http://www.circuitsonline.net/forum/view/29197/1/pc+scope
[Bericht gewijzigd door Evarist op ]
Hmmm, voorlopig lijkt er weinig te volgen. Geen draadje waar de vonken vanaf springen.
Galvanisch/opties gescheiden PC-scopes zijn trouwens dun gezaaid.
Tor, ik denk dat weinig mensen ervaring hebben met pc scopes. Daarom weinig reacties. Ik wacht nog even met m'n aankoop.
diode
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij niet dan is het zoek
Ik vind het ook erg eng om het signaal direct m'n pc in te sturen, een een normale scoop is te duur, dus misschien dat zo'n scoop wat is ...
diode
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij niet dan is het zoek
Ik denk inderdaad dat niet heel vel mensen en PC scope hebben en hoewel goedkoper dan een gelijkwaardige normale scope zijn ze toch niet echt goedkoop.
Die tiepie dingen schijnen erg goed te zijn (elektuurtest) maar ik dacht niet dat die gescheiden zijn.
Ik heb een APS230 van Velleman, deze scoop is volledig galvanisch gescheiden. Maar dit model is ook niet echt een PC scoop zoals de PCS500A.
[Bericht gewijzigd door Rudy E op ]
Op 20 januari 2006 17:32:41 schreef evarist:
@tor. Ik vind de test niet bij elektuur. Weet jij de link?
http://www.elektuur.nl/Default.aspx?tabid=27&year=2005&month=9
Evarist, als je in google de volgende zoektermen invult, is de erste hit de pdf van de test, gratis dus. zoektermen: usb scoop elektuur test
big bang
Niets is zo eerlijk verdeeld als verstand: iedereen denkt er genoeg van te bezitten
Op 19 januari 2006 15:35:46 schreef tor:
De PC-scopes van TiePie zijn geloof ik wel de beste, maar niet optisch of galvanisch gescheiden van de computer. En dat is een eis voor mij.
TiePie is zeker niet slecht. Heb vroeger al gewerkt met een Picoscope van merk Pico(100Mhz versie). Zijn ook prachtdingen, wel niet galvanisch gescheiden.
Is ook als een der beste uit Elektuur scope test gekomen.
- - big bang - -