Ik zat weer is rond te kijken op de site van Baco Army Goods, en heb deze ledmatrix gevonden incl stuur elektronica:
http://www.baco-army-goods.nl/product_1244.html
Nu zijn er wat plaatje beschik in de pdf file, waarop de zien is wat er zoal op de print zit. In elk geval zie ik wat spanningregelaars of vermogenstransistoren en waarschijnlijk wat tellers/multiplexers om de leds aan te sturen.
Kent iemand deze prints en met wat voor interface (+additionele hardware??) zijn ze aan te sturen. Zijn ze ook te koppelen? met 4 stuks zou een mooie lichtkrant te maken zijn van 1000mm x 120mm.
Wie heeft er ideeen, tips zijn welkom
Wellicht leuk om een projectje te starten als meerdere mensen hier zin in hebben.
Martijn v
KIS!!: Keep It Simple
Ff Baco meeltje sturen voor aanslutingen en signalen.
verder staat er op de site dat het al geschikt is om lichtkranten van te maken
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
die matrixen zijn hier wel vaker gebruikt.
overgens ziet dit er mooi modulair opgezet uit en ik denk dat het gewoon bitshiften is en muxen. maar daarvoor zal je de namen moeten weten van de ic's..
jammer dat ik overgens zover van die lui weg woon. anders was ik er graag zo nu en dan eens heen gegaan...
[Bericht gewijzigd door MAH op (22%)]
er is nog een tweede topic van een dag eerder met dezelfde vraag (http://www.circuitsonline.net/forum/view/60243)
Baco heb ik gemaild, nog geen reactie
Zullen we in 1 topic verder gaan? Bij de andere staan al mooie plaatjes dus ik stel voor die te nemen.
Het slotje is dus niet voor straf
maar om eea overzichtelijk te houden.
[Bericht gewijzigd door GJ_ op (28%)]