Ter duidelijkheid: Je post was naar aanleiding van http://www.circuitsonline.net/forum/view/50572
Het schema moet ik opzoeken, deze en komende weken ga ik aan de slag met de SA. Dus als je even geduld hebt?
@MF: Zie http://www.jentronics.nl/pe0ssb/sa96.html
Volgens http://jentronics.nl/pe0ssb/sa96/pdf/SA96cbouwbeschr7.1.pdf is het dezelfde MF.
MF is idd audio+video.
upload archief server? ik heb gezocht op converter maar ik kon niks vinden
[Bericht gewijzigd door turboturbine op (12%)]
M'n eigen, zie http://www.circuitsonline.net/forum/view/message/384486#384486
Edit: Het schema van de spectrummonitor staat er ook weer op.
[Bericht gewijzigd door Henry S. op (30%)]
Ha, ha, wat toevallig. Heb net vorige week bij Van Dijken twee tuners (0)-500 Mhz gekocht. Kon ze voor 15 euries niet laten liggen. Weet nog niet wat ik er mee ga doen, maar dat komt nog wel.
fred101
Golden Member
www.pa4tim.nl, www.schneiderelectronicsrepair.nl, Reparatie van meet- en calibratie apparatuur en maritieme en industriele PCBs
He, dat is de gene die ik heb, daarom gaat de mijne dus van 1 tot 500MHz. Ik heb hem aan het bouwpakket van Kent gekoppeld.
Gaat best goed maar nu ik een meetzender heb blijkt de bandbreedte erg beperkt. Ik moet de sweep op zijn uiterst zetten om een fatsoendelijk beeld te krijgen zonder rare bulten en kromme lijnen maar dan is een scoopschermpje wel gelijk 500MHz breed. Ik zie ook niet een mooi grasveldje. de onderkant is een rechte lijn. Overigens was dat probleem er ook met de UV916 alleen zat deze erg hoog in frequentie en ben ik met KG bezig.
Fred