Heb de twee koelprofieltjes nog teruggevonden die ik als test had gelijmd: na meer als 2 maanden nog steeds zacht.
(je kon ze zonder moeite van mekaar af schuiven en lijm is nog steeds 'smeerbaar'... )
Dit topic is gesloten
Special Member
Golden Member
Plaster zal een slechte vertaling van paste zijn. Ik denk niet dat het als lijm bedoeld was.
Special Member
Daarom vond ik het ook heel vreemd dat het volgens @pa3gws wel hard wordt. Ik heb meerdere tubetjes, allemaal hetzelfde.
(goed, het blijft wel vastzitten, maar da's gewoon door cohesie als de pastalaag maar dun genoeg is, niet door lijmeigenschappen)
Golden Member
Dat zal wel uitgedroogd zijn... Heb ik ook gehad met pasta...
Special Member
Ik heb daarna waterdunne groene thermisch geleidende lijm van Farnell gehad, die was wel binnen een paar uur keihard.
(zelfs met een tang kreeg je het koellichaam er niet meer af...)
Niets is zo vervelend als een koellichaam wat losraakt en over de print heen gaat zwerven...
Farnell is tegenwoordig wat moeilijk voor particulieren, vandaar dat ik toch voor dat dure spul zal moeten gaan, tenzij....
Golden Member
Het meeste kans bij een sloopbedrijf.
Goede dag,
iemand een idee waar je afstandbusjes per pootje kan vinden om een weerstand, diode een paar mm van de pcb te scheiden? Thanks
BMW dealer Ekris heeft een webshop dan heb je het morgen in huis origineel dus geen imitatie.Andere leuke dingen zijn stilstaande naafdoppen! Laatst een paar kentekenplaat verlichting daar gekocht. Die China imitatie geeft wel erg veel licht. Daarmee is bijkans een felle schijnwerper te maken. T.a.v B. Prosman. Vanaf de OnePlus6 ingeklopt.
Special Member
@ GM Tech
"Goede dag,
iemand een idee waar je afstandbusjes per pootje kan vinden om een weerstand, diode een paar mm van de pcb te scheiden? Thanks "
Ik gebruik daar gewoon glazen kraaltjes voor.
Rond of buisje.
Een paar honderd voor érg weinig geld.
Pipo of andere hobby winkel ruud
Op 11 december 2019 13:56:54 schreef Bapaktus:
@ GM Tech
"Goede dag,
iemand een idee waar je afstandbusjes per pootje kan vinden om een weerstand, diode een paar mm van de pcb te scheiden? Thanks "Ik gebruik daar gewoon glazen kraaltjes voor.
Rond of buisje.
Een paar honderd voor érg weinig geld.
Pipo of andere hobby winkel ruud
OK, thanks, ik had niet in die richting gedacht, maar een gouden tip sowieso. Waarvoor dank.
Special Member
RS heeft ze ook per 870 stuks (exotisch aantal?)
https://nl.rs-online.com/web/p/ceramic-beads/5364062/?relevancy-data=6…
Golden Member
Voordeel van die RS dingen is dat je ze tot de juiste hoogte kunt "stapelen". Heb ook wel eens glazen kralen van mijn dochter "geleend".
Moderator
Je kunt natuurlijk even een mailtje doen of ze het in een enveloppe willen gooien.
@bprosman, stekkers van BMW kan je gewoon los bestellen bij de dealer kosten een paar euro meestal.
Onderdeelnummers zijn onder andere hier te vinden
Golden Member
Op 11 december 2019 13:51:10 schreef GM Tech:
Goede dag,
iemand een idee waar je afstandbusjes per pootje kan vinden om een weerstand, diode een paar mm van de pcb te scheiden? Thanks
Een oud strijkijzer slopen, daar zitten er zat in.
Hoe groot moeten die busjes zijn?
Ik heb er type 'strijkijzer van mel' van 5×5 mm; gat 2,5mm en rechte busjes van 3×5mm; gat c.a. 1mm
Op 12 december 2019 08:05:36 schreef GM Tech:
Jezus, die transportkosten bij Vandijken elektronica. Dit past perfect in een enveloppe [bijlage]
Hier heb je er 50 voor het zelfde geld...
Special Member
Ik zoek een soort rj12 connector
alleen zit het clipje niet in het midden
wie kan mij helpen met typenr en evt waar deze te krijgen is
Golden Member
Ze bestaan alleszins. Ik heb ze al eens gevonden. Probleem is dat je ook een tang moet hebben om ze te knijpen. Een 'gewone' tang doet het niet. Daar ben ik dan maar op afgeknapt. Als ik me niet vergis gebruikt Carrera ze voor de regelaars van hun digitale slotcars.
edit: links of rechts? Daar is ook verschil in. Zoek op rj12 side latch left/right en voor de tang voeg je er crimpingtool aan toe.
[Bericht gewijzigd door buckfast_beekeeper op zondag 29 december 2019 08:46:08 (49%)
Dit topic is gesloten