Mooi, je was er snel bij ;)
Mochten er straks vragen zijn, w.b. de codering op de strookjes, zet die dan ook hier neer.

heb je een email gestuurd kareltje..
heb ook interesse in een smd grab bag

Vanmiddag post gekregen, ziet er goed uit!
mooi aangegeven wat wat is met kleine stickers.

Mooie variatie van SMD componenten

hey kareltje,

heb je mijn combi al klaarliggen?

@ Meerweten: wordt komend weekend aan gewerkt.

Kan ik nog steeds een grabbag kopen?

Voorlopig, permanent, of tot de loodsen weer ontdooit zijn/je er tijd voor hebt?

Op 30 december 2012 22:42:59 schreef Lucky Luke:
Voorlopig, permanent, of tot de loodsen weer ontdooit zijn/je er tijd voor hebt?

Het eerste en laatste zijn het meest van toepassing, maar permanent is ook niet uitgesloten.

Het is zo enorm arbeidsintensief, en zo moeilijk om elke keer weer leuke, interessante, en bruikbare doosjes samen te stellen.
Rechtstreeks vanuit de loods zou nog wel gaan, maar ik heb inmiddels een zolderkamer die op de onderdelenloods van Deurne begint te lijken, en nog moet ik onderdelen bestellen om zelf iets leuks te maken.
Zo heb ik hier +/- 100.000 C's liggen, en toch maar een paar waarden in het nF gebied.
Zo ook met weerstanden en leds.
Maar juist van andere leuke dingen heb ik van ieders gewoon te weinig om een 10-tal doosjes te kunnen maken.
Maar ik verzin nog wel iets :)

net als op de beurs destijds: zakje voor een euro. ging per kilo

Op de beurs gaat het zowieso een stuk makkelijker.
Gewoon zipzakken volscheppen en in de kraam leggen i.p.v. doosjes dichtplakken en voor de halve waarde aan postzegels plakken.

Maar voor de beurs zal ik nogeens met Desiree ondehandelen over een krat met +/- 20kg aan componenten.
Hierover in een ander topic later meer.

Waarom maak je die bags niet een beetje meer random dan? Dus niet alles precies sorteren en alle bags gelijk, maar gewoon een handje van dit, beetje zus, beetje dat. Als je zorgt dat het ruim de waarde van de prijs heeft hou je tevreden klanten :-) Er zat leuk spul tussen leek me.