@dok Geen flauw idee of het iets is voor mij. Heb nog nooit eentje gebouwd
Wil je hem "kwijt" ? Anders stuur maar een mailtje en dan bespreken we het via de mail anders wordt het misschien te offtopic.
[Bericht gewijzigd door brains op (35%)]
Weet iemand een adres waar ik soepele montagesnoer kan krijgen (2.5mm2) ?
In de standaard kleuren Bruin/Blauw/Geel-Groen. Eigenlijk heb ik aan een halve rol (per kleur) genoeg maar dat is zowiezo nergens te krijgen, met een hele rol heb ik voor de rest van mn leven ook wel weer genoeg.
Dit is zo'n beetje de goedkoopste die ik tot nu toe gevonden heb :
https://www.elektroschakelmateriaal.nl/t/elektrotechniek/draad-kabel-g…
Arco
Special Member
Arco - "Simplicity is a prerequisite for reliability" - hard-, firm-, en software ontwikkeling: www.arcovox.com
Conrad heeft 't per meter, maar dan ben je veel duurder uit....
https://www.conrad.nl/nl/aansluitdraad-o2510113.html?filterDoorsnede+%…
Ja daarom, heb zelfs nog een iets goedkoper adresje gevonden :
https://www.vekto.nl/montagesnoer/eupen/2-5mm2/blauw/151732
Veel minder zal het niet gaan worden denk ik.
testman
waar rook was, werkt nu iets niet meer
veel goedkoper als vekto zal het niet worden denk ik, inkoop bij de groothandels is maar een paar euro minder als dat, en nog ex btw ook....
wil je het snel hebben, ga naar de bouwmarkt en kijk voor 2,5mm2 vmvl snoer op rol. even pellen en je hebt 3 aders 2,5mm2 voor de hobby..
een rol van 100 meter vmvl 3g2,5mm2 kost bij bovengenoemde webshop 5 euro meer als 3 rollen 2,5mm2 montagesnoer..
[Bericht gewijzigd door testman op (21%)]
Het is Vekto geworden, bedankt voor de reacties. Mocht iemand een metertje of zo nodig hebben voor zn labvoeding hoor ik t wel 
GerardMonique
soms zoekt men te diep in het EENVOUDIGE.
@bprosman:
Ik heb ooit bij
http://www.vanallesenmeer.nl/14AWG-Silicone-Wire
wat bestelt, en dat is zeer soepel en goed als meetsnoeren te gebruiken.
MVG Gerard.
Tidak Ada
Rommelige werkplek? In de natuur is wanorde de meest stabiele toestand; de entropie is dan maximaal. Het handhaven van "orde" kost daarom altijd energie.
Op 31 mei 2016 21:52:07 schreef rew:
[....]edit: Toch pixels zitten tellen. Links komt op 1.56mm pitch, de rechter op 2.9-3.0mm pitch. Rare waardes. Is er soms een grote parellax vervorming in de foto?
1/16 in. en 7/64 in. ?
Er was er vroeger ook een met een pitch van, ik meen 3,56 mm
Heb ik nog printconnectors voor liggen....
Ik ben niet echt op zoek naar een onderdeel maar eerder documentatie. Ik heb al gezocht maar bij gebrek aan beter topic post ik hier dan maar.
Ik ben namelijk opzoek naar de eerdere werken van Jim Williams op het gebied van temperatuurregelingen. Weet iemand waar deze te vinden zijn? ik heb al via de verschillenden kanalen gezocht (google, limo, scholar,...) Het is om als achtergrond en als voorbeeld te hebben bij het ontwerpen van mijn oven voor een spanningsreferentie.
Het gaat specifiek over volgenden teksten (Rest valt te vinden als AN)
- Temperature controlling to microdegree (MIT 1971)
- Portable wide range chopper stabilized temperature controller (MIT 1974)
Damic
Ben Belg sowat :D :: plaatjes zijn meestal klikbaar
Aaargh ik zoek een connector van een Honeywell CM937A thermostaat klok, maar weet niet op wat ik moet zoeken bij mouser/farnell.
Details:
5 pins 4.75 pitch?
Achterbouw waar verticaal pinnen in kunnen
Vooraan een inschuif spacer en achteraan klemmen (moest dat er nu niet aanzitten is dat niet erg als ik het er maar kan overschuiven)
Iemand dat me kan helpen in de juiste richting
Ik wilde net hier de vraag gaan stellen wat voor soort draad het beste is voor meetsnoeren te maken geeft gerard al het antwoord
Ik wil wat meetsnoeren maken voor o.a. condensator meter. Ik kon geen passende vinden ervoor maar heb in rosmalen wel de pluggen gevonden. Heeft de soort snoeren nog bepaalde invloed op de meting waar ik rekening mee moet houden? Welke diameter is geschikt voor 4mm bananen pluggen? Ik heb wat pluggen en crodocillenklemmen besteld op ebay om ook nog wat andere kabeltjes te maken voor experimentjes en meten.
Iemand misschien ervaring met de snoer van hobbyking.com. Die is daar wat goedkoper en moet toch een beetje op de centjes letten.
Op 7 juni 2016 19:32:55 schreef Kridri:
Ik ben niet echt op zoek naar een onderdeel maar eerder documentatie. Ik heb al gezocht maar bij gebrek aan beter topic post ik hier dan maar.
Ik ben namelijk opzoek naar de eerdere werken van Jim Williams op het gebied van temperatuurregelingen. Weet iemand waar deze te vinden zijn? ik heb al via de verschillenden kanalen gezocht (google, limo, scholar,...) Het is om als achtergrond en als voorbeeld te hebben bij het ontwerpen van mijn oven voor een spanningsreferentie.Het gaat specifiek over volgenden teksten (Rest valt te vinden als AN)
- Temperature controlling to microdegree (MIT 1971)
- Portable wide range chopper stabilized temperature controller (MIT 1974)
Heeft MIT deze niet beschikbaar via een mail naar de bibliotheek?
Arco
Special Member
Arco - "Simplicity is a prerequisite for reliability" - hard-, firm-, en software ontwikkeling: www.arcovox.com
Lijkt op een IMO achtige connector (ze zijn er ook van andere merken). Je kunt een 2 en 3 pins aan elkaar klikken om 5 te krijgen. Pitch zal wel 5mm zijn...
http://nl.farnell.com/imo-precision-controls/20-101m-3/terminal-block-…
GerardMonique
soms zoekt men te diep in het EENVOUDIGE.
@Damic:
Voeg de foto's voortaan hier op de site ( Upload ),
dan hebben we geen last van al die vervelende reclame, die je achtervolgt.
MVG Gerard.
Damic
Ben Belg sowat :D :: plaatjes zijn meestal klikbaar
Reclame welke reclame
ad blokker 4 the win.
In ieder geval heb ik ze nu gevonden: http://nl.farnell.com/webapp/wcs/stores/servlet/Search?catalogId=15001… of anders onder Pluggable Terminal Blocks > Metz connect
Op 7 juni 2016 20:27:59 schreef BJ2:
[...]Heeft MIT deze niet beschikbaar via een mail naar de bibliotheek?
Dank voor de raad. Maar je kan alleen met hun mailen als een MIT student bent tenzij iemand natuurlijk een direct email adres heeft.
Ik ben voor iemand op zoek naar een Holec Vemeco schakelaar/mespatroonhouder 160A, SL37c-00/4. Naar ik begrepen heb worden deze niet meer gemaakt.
Van de huidige is de behuizing defect, waardoor de linker mespatroonhouder los hangt.
We zijn bekend met alternatieven, alleen de voorkeur gaat uit naar een zelfde schakelaar. Weet iemand waar ik deze kan vinden, of heeft iemand zon schakelaar nog op de plank liggen (pnotk)? Daar zou u/je ons erg blij mee maken:-)
Alvast bedankt,
Zie foto.
marklinfan1992
Soldeerstation:Weller WHS40
Ik ben opzoek naar een stappenmotor driver A4970, maar waar kan ik deze als particulier verkrijgen?
RS heeft dit onderdeel, maar daar kan ik als particulier niet terecht..
rob040
Special Member
Hier: http://www.ebay.nl/itm/1PCS-A4970SLBTRT-Encapsulation-SOP-/13133279929…
Op naar deel 4 
[Bericht gewijzigd door Henry S. op (49%)]
Ben op zoek naar potmeters uit een oude versterker (Revox). Hier zitten allemaal "open" pots in, welke ik wil vervangen met dichte pots. Nu heeft Piher een een bepaalde serie welke zou moeten passen, maar deze kan ik nergens vinden ....
Afmetetingen:
21mm hoog
16mm breed
Afstand van pot tot bedieningselement:
+/- 25mm (iets langer zou mogen)
Penconfiguratie:
SL
R RWaar SL sleper is, en R beide zijde van de weerstandsbaan.
Afstand tussen de R contacten: 11mm
Afstand tussen SL en R: 18mm
Gezochte waardes:
470K
100K
330R
Het is wel essentieel dat de bediening uitsteekt.
testman
waar rook was, werkt nu iets niet meer
Op 15 juni 2016 12:54:57 schreef avdl:
Ik ben voor iemand op zoek naar een Holec Vemeco schakelaar/mespatroonhouder 160A, SL37c-00/4. Naar ik begrepen heb worden deze niet meer gemaakt.Zie foto.
tu nummer 1700012 ean 8711426431232 is een 4 polige 160A vemeco, is die goed?

Hugo Welther
Moderator
Het enige dat tussen jou en je doel staat is alles wat jij jezelf verteld dat je het niet kan.
Op 25 juni 2016 16:46:34 schreef mistermaniac:
Ben op zoek naar potmeters uit een oude versterker (Revox). Hier zitten allemaal "open" pots in, welke ik wil vervangen met dichte pots. Nu heeft Piher een een bepaalde serie welke zou moeten passen, maar deze kan ik nergens vinden ....
Piher PT15 serie? Waarden worden wel anders.
470k - 500k, 330 ohm is er niet wordt dan 500 ohm
Ander eens naar ALPS kijken en aanpassen.
Ik zoek de BF256A (jfet), alleen de BF256B lijkt nog gemaakt te worden. Een aanpassing van de schakeling vind ik ook goed, het gaat om de AC-mV meter uit elektuur feb 1990. Zie afbeelding. Ik ben met name in de ingangstrap geïnteresseerd.
Ik zoek nog een adresje voor de LSK389 (dual jfet) en eventueel de LSK170 (jfet) of een alternatief. Ik kan ze via de officiële distributeur alleen per 10 kopen en dan kosten ze 5 euro per stuk. Ik wil figuur 18 en figuur 20 uit app note 113 (AN113) van Linear Technology maken.
Arco
Special Member
Arco - "Simplicity is a prerequisite for reliability" - hard-, firm-, en software ontwikkeling: www.arcovox.com
BF256A: http://www.donberg.ie/catalogue/semiconductors/semiconductors_bd-bt/bf…
Potmeter zou de PT15LV17 moeten zijn die qua maten in de buurt komt (zijn er ook met los asje):
Dankjewel. Ik zal eens kijken. Misschien dat ik er alsnog een BF256B inzet, maar het is sowieso een leuke website.
//edit
Ze hebben nog meer dingen die ik zoek! De 2SC2911 (BJT). Voor de LSK389/2SK389 kan ik 2x de 2SK170 gebruiken. Ik ga ze dan matchen en 'thermisch koppelen'.
[Bericht gewijzigd door necessaryevil op (42%)]