SparkyGSX
Een manager is iemand die denkt dat negen vrouwen in één maand een kind kunnen maken
Gaat dat nog goed komen voor de beurs of wordt dat spannend? Als ze het met een fatsoenlijke pakketdienst versturen en de douane niet te moeilijk doet zou het ruimschoots moeten lukken, lijkt me?
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
Op 13 februari 2016 18:27:45 schreef necessaryevil:
O ja, ik heb ook geen haast, ik wil écht weten wat de status is.
Ik wilde hier al op reageren maar mijn mobiel werkt niet mee.
Zoals Guido zegt: de printen zijn helaas mislukt en worden opnieuw geproduceerd. Dit is een behoorlijke tegenvaller, we hadden ze namelijk wel op tijd besteld. Iets mislukken kan altijd alleen komt in dit geval hun vakantieperiode er doorheen wat het extra zuur maakt omdat ze het ervoor niet opnieuw konden doen en daarna 10 dagen gesloten waren. Lang verhaal, korte conclusie: wanneer ze nu wel gaan produceren en het gewoon met fedex versturen is het nog ruim op tijd. Ik verwacht het hier rond 1 maart.
Alle onderdelen zijn besteld en komen langzaamaan binnen. De kitjes worden al zo ver mogelijk voorbereid. Let wel dat we het over een grove 10duizend componenten hebben en volledig handwerk.
Bijna iedereen heb ik geregistreerd met zijn/haar gegevens en betaling. Iedereen waarvan ik dat nog niet heb krijgen morgen een mailtje ter herinnering. En de volgende keer worden de namen openbaar gemaakt 
Altijd vervelend als zoiets gebeurt, overmacht kan je niets tegen doen.
Hopelijk zijn ze op tijd binnen voor de beurs, anders zou het een beetje zonde zijn van de extra printen die hiervoor zijn besteld.
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
Jinny
Golden Member
Hoe doen vrouwen op TV dat toch? Wakker worden met prachtig glanzend haar en mooi gestifte lippen..... Wanneer ik wakker word heb ik een coupe 'Leeg geroofd vogelnest' en een incidenteel straaltje kwijl.. Gaat ook door voor 'Wilt wief' naar horen zeggen
Op 13 februari 2016 20:21:24 schreef SparkyGSX:
Gaat dat nog goed komen voor de beurs of wordt dat spannend? Als ze het met een fatsoenlijke pakketdienst versturen en de douane niet te moeilijk doet zou het ruimschoots moeten lukken, lijkt me?
Ze zijn vandaag verzonden, met DHL, dus dat zou goed moeten komen.
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
Nog even een plaatje tussen door.
Edit: plaatjes bijvoergen met een mobiel werkt dus niet..
[Bericht gewijzigd door MAH op (48%)]
Linker foto is mooi, de transistors staan keurig in het gelid. Bijna jammer om ze uit de foam te halen 
Aah, kon per rij wel eens een setje met alles voor 1 kit zijn, ik spot een component met maar twee pootjes.
7805, 7905 een fet, twee torren en een diode
Ofwel MAH is al druk aan het sorteren
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
Klopt! Per rijtje van 6 staat alles wat in een TO-220 huisje zit. Dus een 7805, 7905, huf75345, 2x bd93c en een mbr[nr weet ik zo niet uit mijn hoofd].
Al met al een behoorlijk kostbaar plaatje.
Op de achtergrond nog meer zakjes met componenten.
okee, nog een paar hypnotiserende plaatjes
ook eindelijk betaald, vergat steeds...
nu weer, dus aparte betlaing gemaakt.... (ik betaal altijd in batches, verzamel tot ik stapeltje heb, dit is geen papier en niet een vaste termijn dus laat mijn gehuegen me in de steek)
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
blackdog
Golden Member
Daar de mens het noodzakelijke niet kan volbrengen, streeft hij naar het overbodige (Goethe)
Shock6805
Als je maar genoeg geinteresseerd ben, verwondert heel de wereld.
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough
Helmond
I would rather attempt something great and fail, than to attempt nothing and succeed
gedaan, gereageerd, volgens mijn bankgegevens heb ik al betaald, volgens mijn mail, heb ik ook al gemaild, ik heb je nogmaals gemaild met een screenshot van het bankafschrift, mocht je deze en voorgaande mails niet hebben ontvangen, mail me dan. ik krijg jou mail namelijk wel 
Op 9 maart 2016 21:19:16 schreef MAH:
Klopt. Dat is een puntje waar we niet bij hadden stil gestaan toen er zwarte silk op kwam.
Ik dacht dat het zwarte print werd ?
Op 9 maart 2016 21:45:30 schreef blackdog:
Hi MAH,Dus morgen heb ik het printje in de bus *grin*
Gegroet,
Bram
waar vind ik het ontwerp van je tijdmachine ? 
[Bericht gewijzigd door Shiptronic op (34%)]
MAH
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough